Купити генератор Senci з гарантією.
У цьому огляді ми поговоримо про гарантійні умови для генераторів Senci, хоча все це можна застосувати і до будь-яких інших генераторів.
Треба розуміти, що сам по собі генератор змінного струму або генератор інверторного типу - це доволі складне обладнання, що має механічну та електричну частину.
А генератори інверторного типу мають у своїй конструкції електронну частину, що відповідає за перетворення струму та управління всіма робочими процесами генератора.
З огляду на вищесказане, особисто на нашу думку логічно купувати
генератори на умовах того, що організація, яка продає, забезпечить подальший технічний супровід або надасть відповідальну за це іншу компанію, яка має необхідні технічні можливості та штат спеціалістів.
Важливо не тільки купити генератор Senci з гарантією, а й розуміти, що має на увазі під собою саме по собі поняття гарантія.
Тепер про гарантійні умови, тут потрібно розуміти певні речі
безпосередньо повязані з гарантійними зобовязаннями, а саме гарантія діє:

- в рамках умов визначених гарантійним договором або гарантійним
талоном
- у разі, коли генератор не має будь-яких механічних пошкоджень або
слідів їх усунення
- у разі, коли паливо і мастильні матеріали (в даному випадку моторна
олива для двигуна) відповідають належним вимогам. Наприклад, виробник бензинових генераторів Honda відмовляє в гарантійному ремонті, якщо генератор експлуатувався на екопаливі.
- тільки якщо генератор був підєднаний правильно і використовувався в рамках належних умов.
Наприклад, якщо під час встановлення генератора в приміщенні закритого типу не було встановлено припливну, витяжну
вентиляцію, то ні про які гарантійні зобовязання не може бути й мови. Те саме можна сказати про спосіб і якість підключення електричної частини генератора, систему відводу вихлопних газів тощо.
Якщо всіх цих параметрів і умов не дотримано належним чином,
постачальник генераторів, так само як і їхній виробник, відмовляють у виконанні ремонту за гарантією.

По-перше, це порушує умови гарантійних зобовязань з боку користувача, по-друге, ремонт у такому разі втрачає сенс, адже подальша експлуатація генератора в неналежних умовах вкотре закінчиться його поломкою.
Ще однією з ключових умов гарантійних зобовязань з боку користувача є експлуатація генератора згідно з його технічними характеристиками.
Наприклад, якщо трифазний генератор застосовувати для живлення однофазних навантажень, то це неминуче призведе до перекосу фаз і, якнаслідок, до несправності автоматичного регулятора напруги AVR і згорілих обмоток статора.
Або що часто буває, під час розрахунку споживаної потужності і
відповідно вибору генератора не враховується характер навантажень (активне і реактивне).
Унаслідок цього прорахунку всі споживачі, що мають у конструкції
електромотори (кондиціонери, глибинні свердловини насоси, компресори, холодильні камери, системи вентиляції, системи поливу та зрошення), згубно впливають на генератор перевантаженнями, спричиненими в момент свого запуску (пусковими струмами), що виводить із ладу регулятор напруги і статор.
Подібні випадки також не підпадають під гарантійні зобов'язання ремонту.
Важливим фактором успішної та надійної роботи генератора є розуміння як, і в яких умовах його можна і потрібно експлуатувати, тому поцікавитися і отримати цю інформацію у компанії, що продає, варто до початку експлуатації, а не після того, як трапилася якась поломка.