Наші способи оплати та доставки на сайті senci.com.ua забезпечують максимальну зручність і надійність для наших клієнтів. Ми гарантуємо якість обслуговування і швидку доставку по всій Україні з використанням перевізника "Нова Пошта". Ось подробиці про наші послуги:

Способи оплати:

Безготівкова оплата з ПДВ: Ви можете оплатити замовлення банківським переказом з урахуванням ПДВ. Для отримання наших банківських реквізитів, зв'яжіться з нашою службою підтримки після оформлення замовлення.

Безготівкова оплата без ПДВ: Якщо вам не потрібен ПДВ, ми також приймаємо безготівкові платежі. Уточніть деталі у наших менеджерів при замовленні.

Післяоплата на Новій Пошті: Ви можете оплатити замовлення на відділенні "Нова Пошта" при отриманні товару. Цей спосіб зручний для тих, хто вважає за краще оплачувати замовлення після перевірки його вмісту.

Оплата готівкою при самовивозі: Якщо ви хочете забрати товар самостійно з нашого магазину, ви можете оплатити його готівкою при отриманні.

Доставка:

Ми здійснюємо доставку замовлень за допомогою перевізника "Нова Пошта", що забезпечує надійність і швидкість доставки. Терміни доставки можуть варіюватися залежно від вашого місця розташування, але ми намагаємося зробити доставку якомога швидше.

Після оформлення замовлення, наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей і узгодження часу доставки або самовивозу. Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо якість і надійність наших послуг.

Якщо у вас виникли будь-які питання або потрібна додаткова інформація, звертайтеся до нас.